Ana Sayfa - E-Mail
             
  KURUMSAL ÜRÜNLERİMİZ FABRİKAMIZ BUĞDAY FAYDALI BİLGİLER ULAŞIM-İLETİŞİM

 

Baş Un Fabrikası 2002 yılında halen faaliyet göstermekte olduğu Erzincan-Sivas karayolu ( 5. Km) de kurulmuştur.

2002 yılında kurulan firmamız bugün; hızlı teknolojik yenilikleri takibi, AR-GE çalışmalarına verdiği önem ve Ticari Ahlak Prensiplerine bağlılığı neticesinde, gerek iç Pazar gerekse dış Pazar da güvenilir, dürüst kaliteli hizmetiyle söz sahibi olmuştur.

2003-2004 yıllarında yapmış olduğumuz yatırımlarla tesisimizi 15.000 m2 kapalı alan toplamda 30.000 m2 lik modern bir tesis haline getirip üretim kapasitesini 200 ton/gün çıkarıp ürün yelpazesindeki ürün çeşitlerini arttırdık. Ayrıca tesisimiz 20.000 ton buğday depolama kapasitesine sahiptir.

Firmamız üretimlerinde ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ile üretilen ürünlerimiz son teknoloji olan otomasyon sistemleri ile bilgisayarlı olarak izlenmekte ve çıkan ürünler teknik donanımı en yüksek kapasite olan AR-GE araştırma Laboratuarımızda kalite kontrolleri yapılarak tüketicilere sunulmaktadır.

 

 


Untitled Document
Baş Un Gıda Üretim Tesisi "Makine Parkı Genişletme ve Ürün Kalitesini Artırma" Kuzey Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Tarafından 2010 yılı mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir.
 
Baş Un olarak en kaliteli ürünleri sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Sofraların vazgeçilmez unsuru olan unlu mamüllere kattığımız lezzet kaliteden ödün vermeden devam eden hizmet kalitemizin bir göstergesidir.

Prensibi Toplam Kalite ve Gıda Güvenliği, hedefi müşteri memnuniyeti olan Baş Un Fabrikası, genç dinamik ve yenilikçi yapısıyla dürüst , hızlı ve ilkeli kuruluş olma özelliğini her zaman koruyacaktır.
• Değişen ve gelişen pazar şartlarına uyum sağlamak.
• Değişime ve yeni fikirlere açık olmak.
• Müşterilerimizle ilişkilerimizde insan ve çevre sağlığını, güven ve iş ahlakını öncelikli prensipler arasında tutmak.
Baş Un Giıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Erzincan Sivas Karayolu 5.Km. ERZİNCAN / TÜRKİYE
Tel: +90 446 228 07 77
  Tüm Hakları Saklıdır.© 2011 BAŞ UN